کلینیک زیبایی گوهردشت

ژل لب

خانه    ژل لب

 

لب ها تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی صورت دارند. از همین رو افراد روش های مختلفی را برای زیباتر کردن لب هایشان انجام می دهند که یکی از آن ها، تزریق ژل لب می باشد. انتخاب یک مرکز معتبر برای این کار اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا صورت مهم ترین تاثیر را بر زیبایی فرد دارد و نباید آسیبی به آن وارد شود. پس با انتخاب کلینیک لیزر گوهردشت با اطمینان کامل زیبایی خود را افزایش دهید.

 

ژل لب چیست؟

اگر از فرم لب هایتان رضایت ندارید و یا آن که می خواهید حجم آن ها را افزایش دهید، ما در کلینیک لیزر گوهردشت، تزریق ژل لب را برای شما انجام می دهیم. ژل لب مدل ها و انواع مختلفی دارد و با توجه به درخواست شما، عمق تزریق ژل نیز متفاوت خواهد بود. یکی از انواع فیلر های لب، هیالورونیک اسید است که به صورت طبیعی در بدن وجود دارد. ما با تزریق این نوع ژل، به حجم دهی لب های شما کمک می کنیم و با توجه به سلیقه ای که دارید میزان تزریقی که انجام می دهیم را تعیین می کنیم.

 

اصلاح فرم لب در کلینیک لیزر گوهردشت

کارشناسان ما در کلینیک لیزر گوهردشت با تزریق انواع ژل لب با کیفیت، سعی می کنند فرم لب های شما را اصلاح کنند. تناسب لب ها با اجزاء صورت، تناسب و هماهنگی لب پایین و بالا و افزایش حجم لب از جمله درخواست های شما عزیزان است. تمامی این خدمات در مرکز ما ارائه می شود. تنها کافی است شما با مراجعه به ما درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناس ما با بررسی وضعیت لب شما و سلیقه ای که دارید، اقدام به تزریق ژل به لب هایتان کند و فرم لب های شما را اصلاح نماید. بعد از تزریق است که شاهد رضایت بالای شما از خدمات کلینیک مان خواهیم بود.

 

چگونه تزریق ژل به لب را انجام می دهیم؟

تزریق ژل لب در کلینیک لیزر گوهردشت با استفاده از سوزن بسیار ظریف انجام می شود. متخصص ما سوزن را در زاویه ای مناسب در داخل لب و اطراف آن وارد می کند و طبق فرم لب شما و فرمی که انتظار دارید، ژل را تزریق می کند. برای آن که دردی احساس نکنید از کرم های بی حسی موضعی مانند لیدوکائین استفاده می کنیم تا تزریق را با کمال آرامش سپری نمایید.

 

مدل های متنوع تزریق ژل لب که در مرکز ما انجام می شود، کدام است؟

احتمالا تا به حال با نام برخی از فرم تزریق ژل لب آشنا شده اید. در مرکز ما بر اساس سلیقه ای که دارید فرم لب های متنوعی برای شما ایجاد می شود تا زیبایی را در چهره شما افزایش دهیم. در ادامه به محبوب ترین آن ها اشاره می کنیم.

 

ژل لب روسی

یکی از معروف ترین مدل های تزریق ژل لب که امروزه رواج زیادی پیدا کرده است، ژل لب روسی است. در این مدل، متخصص ما از داخل به سمت بیرون و حاشیه لب ها و صورت عمودی، ژل را تزریق می کند. در صورتی که لب های باریک و کم حجمی داشته باشید، ما این روش را برای شما انتخاب می کنیم.

 

ژل لب عروسکی

در این مدل، ما در لب پایین میزان ژل بیشتری نسبت به لب بالا تزریق می کنیم. این نوع تزریق ژل، حالتی عروسکی و باربی به لب های شما می دهد. به همین دلیل اگر خواهان این مدل باشید، متخصص ما طبق این روش، تزریق ژل را به لب های شما انجام می دهد.

 

ژل لب طبیعی

برخی از افراد دوست دارند زیبایی صورتشان کاملا طبیعی به نظر برسد. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید، با انتخاب مدل ژل لب طبیعی یا کلاسیک، فرمی کاملا طبیعی و نچرال را به لب های شما می دهیم.

 

ژل لب قلبی

در صورتی که فرم صورت شما بیضی شکل است ما به گونه ای تزریق ژل لب شما را انجام می دهیم که فاصله ای بین قسمت بالایی دو حاشیه لب تان ایجاد شود و لب ها حالتی شبیه به قلب پیدا کنند.

 

برای انتخاب هر کدام از این مدل ها، علاوه بر توجه به سلیقه شما، باید به فرم لب و صورت تان هم توجه داشته باشیم تا با تزریق ژل حالتی زیبا در چهره شما ایجاد کنیم. به همین دلیل ابتدا با مراجعه به مرکز کلینیک لیزر گوهردشت، صورت و فرم لب خودتان بررسی می شود سپس طبق نیاز و سلیقه ای که دارید، تزریق ژل به لب شما انجام می شود.

 

 

بعد از تزریق ژل لب، به نکات زیر توجه داشته باشید.

بعد از آن که تزریق ژل به لب های شما انجام شد کاملا طبیعی و رایج است که شاهد مقداری ورم و کبودی در این ناحیه باشید. اما جای نگرانی نیست زیرا خیلی زود این اثرات از بین خواهد رفت. با رعایت نکات لازم می توانید خیلی سریع به نتیجه مورد نظرتان دست پیدا کنید.

 

  • توصیه ما به شما این است که برای کاهش ورم و کبودی، از کمپرس سرد استفاده کنید.
  • تا ۲ روز بعد از تزریق ژل لب، سعی کنید به اندازه کافی آب بنوشید تا بدن تان هیدراته بماند و ناحیه مورد نظر خیلی سریع ترمیم شود.
  • اصلا این ناحیه را فشار ندهید زیرا ممکن است ژل جا به جا شود و فرم خود را از دست بدهد.
  • تا ۲ روز بعد از تزریق ژل لب، از انجام فعالیت های بدنی سنگین، رفتن به سونا و جکوزی و آرایش لب ها خودداری نمایید.

 

 

ژل لب تا چه مدت ماندگار است؟

در مرکز ما بهترین برندهای ژل لب تحت نظر کارشناسان مجرب برای شما عزیزان تزریق می شود. اما نکته ی قابل توجه این است که ماندگاری ژل لب در هر فردی متفاوت است زیرا به شرایط جسمی و بدنی افراد و نوع برند ژل و … بستگی دارد. در ادامه چند عامل مهم و تاثیرگذار در ماندگاری ژل لب را ذکر می کنیم.

 

  • نوع ژل: نوع ژلی که انتخاب می کنید بر ماندگاری آن تاثیر دارد. مثلا اگر ژل های هیالورونیک اسید را انتخاب کنید معمولا ۶ تا ۹ ماه اثرات آن ماندگار است. در صورت انتخاب ژل های نیمه دائمی، ۱ تا ۲ سال می توانید فرم لب هایتان را داشته باشید. ژل های لب دائمی هم وجود دارند که مدت طولانی تری ماندگاری دارند.

 

  • برند ژل: هر قسمت از بدن و صورت به ژل مخصوص خود نیاز دارد. در مرکز ما با توجه به نوع درخواست شما مثلا حجم دهی به لب، از برند ژلی برای شما استفاده می شود که دقیقا از ترکیبات مناسب برای همین ناحیه تشکیل شده باشد.

 

  • متابولیسم بدن شما: شرایط متابولیسم بدن شما و شرایط پوستی شما در مدت ماندگاری ژل لب تاثیر مستقیمی دارد.

 

ما در مرکز کلینیک لیزر گوهردشت با انتخاب بهترین برند و نوع ژل لب، تحت نظر کارشناسان مجرب سعی می کنیم حجم مناسبی به لب های شما بدهیم و فرم آن را اصلاح کنیم تا حس خوب زیبایی را با ما تجربه کنید.

برای تعیین نوبت کلیک کنید 09903908926