کلینیک زیبایی گوهردشت

پاکسازی پوست

خانه    پاکسازی پوست

 

پاکسازی پوست (فشیال)

پوست یکی از مهم ترین عضو های بدن است که به مرور زمان و در اثر شرایط بد زندگی، ضربات منفی به آن وارد می شود و زیبایی آن را تحت تاثیر قرار می دهد. اما با کمک روش های مختلف از جمله پاکسازی پوست (فشیال) می توانیم به کمک پوست شما بیایم و سعی کنیم زیبایی و جوانی را دوباره به پوست شما برگردانیم. ما در کلینیک لیزر گوهردشت خدمات مختلف پاکسازی پوست را به شما ارائه می دهیم. برای آن که بهتر متوجه شوید این خدمات چه تاثیری بر زیبایی شما دارند، به ادامه مطالب توجه فرمایید.

انجام پاکسازی پوست (فشیال) در مرکز ما چه اقداماتی را در بر می گیرد؟

اگر پوستی خشک و زبر دارید و یا آن که از جوش و آکنه پوست صورت تان خسته شده اید بهترین راه، مراجعه به مرکز ماست. در کلینیک لیزر گوهردشت فشیال پوست به منظور افزایش نرمی و لطافت پوست شما عزیزان انجام می شود. کارشناس ما پوست شما را به دقت بررسی می کند و تمامی نیاز هایی پوستتان را شناسایی می کنند. پوست شما ممکن است نیازهایی از جمله لایه برداری، پاکسازی پوست، تغذیه و آبرسانی داشته باشد. در این صورت کارشناس ما طبق نوع پوستی که دارید و نیاز آن، اقدامات لازم را انجام می دهد تا دوباره طراوت، شادابی و جوانی را در پوست تان احساس کنید.

آیا فشیال پوست کار بی اهمیتی است؟

ممکن است از اطرافیان خود شنیده باشید فشیال پوست یک سری خدمات سطحی، بی اهمیت و لوکس است و انجام آن تاثیری بر زیبایی و سلامت پوست ندارد و فقط برای کسانی مفید است که آکنه و جوش دارند. در صورتی که واقعیت چیز دیگری است. برای هر نوع پوستی می توان فشیال صورت را انجام داد. پاکسازی پوست یا فشیال صورت مجموعه اقدامات مراقبت پوستی به حساب می آید. مراقبت از پوست هم برای همه افراد ضروری است و به قشر خاصی از افراد محدود نمی شود.

ما با فشیال صورت شما پوست شما را پاکسازی و لایه برداری می کنیم و با این کار کلاژن سازی پوست تان را فعال می کنیم. در این صورت از افتادگی و پیری زودرس پوست جلوگیری می کنیم.

در مرکز ما پاکسازی پوست یا فشیال چه مراحلی دارد؟

در صورتی که می خواهید پوستی صاف، شفاف و جوان داشته باشید، ما در کلینیک لیزر گوهردشت همه اقدامات لازم را در این زمینه به شما ارائه می دهیم. برای پاکسازی پوست یا فشیال صورت اقدامات و مراحلی را طی می کنیم. این مراحل عبارتند از موارد زیر:

 • پاکسازی پوست

در این مرحله ما ابتدا پوست شما را شناسایی می کنیم. سپس از پاک کننده های مناسب جنس پوست تان استفاده می کنیم و خیلی سطحی و با کمک پد پنبه ای یا اسفنج های مخصوص و دستگاه های شست و شوی صورت، پوست تان را پاکسازی می کنیم. در این مرحله، مشکلات پوستی شما مانند جوش های زیر پوستی، آفتاب سوختگی، چروک های پیری و … شناسایی و بررسی می شوند.

 • بخار دهی

برای آن که پوست شما را عمیقا پاکسازی کنیم و لایه برداری را انجام دهیم، مرحله بخاردهی را انجام می دهیم. در مرحله بخار دهی منافذ پوست شما باز می شود و در نتیجه برای مراحل بعدی آماده می شوید. در این مرحله پوست شما را ریلکس می کنیم و جوش های زیر پوستی و … را برای تخلیه آماده می کنیم.

 • لایه برداری

اکنون پوست شما آماده شده تا لایه برداری را با کمک دستگاه های مخصوص انجام دهیم. در این مرحله ما سلول های شاخی صورت شما را بر می داریم و پوست شما را نرم، لطیف و مخملی می کنیم.

 • استخراج

ما در این مرحله پاکسازی عمیق پوست شما را انجام می دهیم. جوش های زیر پوستی و کومودون های سیاه را در مرحله استخراج، کاملا تخلیه می کنیم تا هر نوع آلودگی که به لایه های زیرین پوست شما نفوذ کرده است خارج شود.

 • ماساژ صورت

اکنون پوست شما پاکسازی شده است. در این مرحله متخصص ما دوباره پوست تان را ریلکس و آرام می کند. با کمک روغن ها و کرم های مخصوص، ماساژ صورت شما را انجام می دهیم به گونه ای که خون رسانی هم با سرعت بیشتری در سطح پوست انجام شود. متخصص ما با شیوه ویژه ای که برای ماساژ پوست شما می داند، در کاهش چین و چروک های موجود در پوست صورت تان تاثیر بسیار زیادی می گذارد.

 • ماسک صورت

در این مرحله بر اساس نوع پوست شما و مشکلاتی که دارد، ماسک مخصوص تان انتخاب و استفاده می شود.

در انتها، متخصص فشیال صورت در کلینیک لیزر گوهردشت، از تونر، آب رسان و کرم ضد آفتاب مناسب بر روی پوست شما استفاده می کند.

چرا باید به سراغ پاکسازی پوست بروید؟

شاید با خود فکر کنید که پاکسازی پوست چندان اهمیتی هم ندارد و انجام آن ضروری نیست و در صورتی که پوست پاکسازی نشود اتفاق خاصی نخواهد افتاد. اتفاقا می خواهیم به شما بگوییم که ما در شرایطی زندگی می کنیم که استرس ها، فشار های زندگی، آلودگی هوا و … همگی بر زیبایی و سلامت پوستمان تاثیر منفی گذاشته است. به جای آن که این مشکلات را زیر حجم زیادی از لوازم آرایشی بپوشانیم بهتر است به صورت ریشه ای به فکر درمان باشیم. در کلینیک لیزر گوهردشت طبق روش پاکسازی پوست یا فشیال صورت، از مواد گیاهی و طبیعی استفاده می کنیم و با ماساژ های بخصوصی که انجام می دهیم، آلودگی ها، جوش و آکنه را از بین برده و چین و چروک های صورت تان را بهبود می بخشیم.

فواید فشیال صورت چیست؟

در فشیال صورت یا پاکسازی پوست اتفاقات خوبی برای پوست شما می افتد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

 • پاکسازی پوست
 • لایه برداری پوست
 • درمان منافذ باز پوست
 • از بین رفتن جوش های زیر پوستی
 • درمان آکنه و عوارض آن
 • سم زدایی پوست و استخراج رادیکال های آزاد
 • جوان سازی پوست از طریق تحریک کلاژن سازی و جلوگیری از پیری زود رس پوست
 • آب رسانی به پوست
 • افزایش درخشندگی، شفافیت، نرمی و لطافت پوست
 • درمان افتادگی پوست و بهبود تیرگی های اطراف چشم

همه این اتفاقات خوب را با ما در کلینیک لیزر گوهردشت تجربه کنید. ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه پوست و زیبایی هستیم.

برای تعیین نوبت کلیک کنید 09903908926