کلینیک زیبایی گوهردشت

لیزر بدن

خانه    لیزر بدن
لیزر بدن کلینیک لیزر گوهر دشت

رشد موهای زائد یکی از اتفاقات ناخوشایندی است که برای هر فردی ممکن است رخ دهد. اما به کمک روش های جدید از جمله لیزر بدن می توانیم به مبارزه با آن ها برویم و برای همیشه از دستشان خلاص شویم. البته برای آن که پوست بدن مان آسیبی نبیند حتما باید به مراکز معتبر از جمله کلینیک لیزر گوهردشت مراجعه کنیم و از لیزر موهای زائد لذت ببریم.

کلیک کنید

لیزر بدن به چه معنا است؟

در صورتی که در سطح صورت و بدن خود موهای زیادی دارید و از این بابت خجالت می کشید و نمی توانید هر لباسی که دوست دارید بپوشید، نگران نباشید ما به کمک شما آمده ایم. در کلینیک ما خدمات مختلف زیبایی از جمله لیزر بدن ارائه می شود. اما شاید هنوز شما نمی دانید که لیزر موهای زائد به چه معنا است. در این روش نور متمرکزی را از راه سطح پوست به فولیکول های مو می تابانیم. رنگدانه هایی که در مو وجود دارند، این نور را به خود جذب می کنند و در اثر گرمای آن، از بین می روند. البته ممکن است همه فولیکول ها نور را به خود جذب نکنند در نتیجه همه موهای زائد از بین نروند به همین دلیل خیلی از افراد معتقدند این روش باعث کاهش و حذف طولانی مدت موهای زائد بدن می شود.

لیزر بدن چه اهمیتی دارد؟

احتمالا تا به حال برای آن که از شر موهای زائد بدن تان خلاص شوید راه های متعددی را امتحان کرده اید. استفاده از تیغ، موم انداختن، اپیلاسیون و کرم ها و پودرهای موبر فقط تا چند روز موهای زائد بدن را از بین می برند و بعد از آن خیلی سریع دوباره سر و کله آن ها پیدا می شود. این روش ها علاوه بر آن که اثر طولانی مدتی ندارند، هزینه های زیادی را برای شما به دنبال دارند.

کلینیک لیزر گوهر دشت

ما در کلینیک لیزر گوهردشت سعی می کنیم با جدید ترین روش حذف موهای زائد بدن یعنی لیزر، به شما کمک کنیم. با کمک لیزر تا حدود ۸۰ تا ۹۰ درصد از موهای زائد بدن شما را کم می کنیم و چون به درستی و با فواصل زمانی صحیح این کار را انجام می دهیم، دیگر شاهد رشد دوباره آن ها نخواهید بود. زمانی که صورت و بدنی بدون موی زائد داشته باشید اعتماد به نفس بیشتری هم برای حضور در مجالس و دورهمی ها خواهید داشت.

تعداد جلسات مورد نیاز لیزر موهای زائد کل بدن چقدر است؟

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد کل بدن بسته به تراکم موهای بدن، میزان رشد مو، رنگ پوست و رنگ موها متفاوت است. بطور کلی دوره درمان لیزر کل بدن بین ۴ تا ۸ جلسه خواهد بود.

فاصله زمانی بین لیزر موهای زائد کل بدن چقدر است؟

فاصله زمانی میان دو جلسه لیزر موهای زائد کل بدن معمولا ۴ تا ۶ هفته بسته به میزان رشد موهای بدن و تراکم آنها در نظر گرفته می شود. در فرآیند طبیعی رشد موهای زائد، مو در مراحل مختلفی قرار می گیرد و اثربخشی لیزر فقط محدود به آن دسته از موهایی است که در فاز رشد و فعالیت قرار دارند، بنابراین اگر فولیکول مو در فاز خواب باشد لیزر روی آن بی تاثیر است، به همین دلیل جلسات درمانی لیزر باید در فواصل زمانی مشخص تکرار شوند تا تمامی موها تحت تاثیر لیزر قرار بگیرند.

چه نکاتی را پیش از انجام لیزر باید رعایت نمائید

قبل از لیزر موهای زائد کل بدن توجه داشته باشید که از یک ماه قبل از روشهای اصلاح مو مانند موم، کرم موبر، وکس و یا بند اندازی استفاده نکنید، زیرا با استفاده از این روش ها فولیکول های مویی را که باید توسط لیزر تخریب شوند را از بین می برید. روز قبل از لیزر می توانید با تیغ موهای خود را اصلاح کنید. از آفتاب گرفتن و سولاریوم حداقل سه هفته قبل از لیزر خودداری کنید. استفاده از مواد آرایشی، لوسیون و کرم های مرطوب کننده یه دلیل جذب اشعه هنگام لیزر ممنوع است و حتماً قبل از لیزر پوست خود را به صورت کامل با آب و صابون بشویید. سعی کنید لباسهای راحت بپوشید تا پس از لیزر موهای زائد کل بدن دچار ناراحتی نشوید. در صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. سعی کنید پوست بدن شما سالم بوده و دچار انواع بریدگی، خراش و سوختگی نباشد. در صورت داشتن خراش امکان سوختگی محل با لیزر وجود دارد.

کلیک کنید

آیا همه افراد کاندید مناسبی برای لیزر کل بدن هستند؟

کلیه افرادی که حداقل ۱۴ سال سن دارند می توانند از لیزر برای رفع موهای زائد کل بدن استفاده کنند. با اینحال خانم های باردار، افرادی که دچار سوختگی، عفونت، زخم و یا تبخال هستند و یا افراد دیابتی بهتر است از لیزر استفاده نکنند. ایده آل ترین کاندیداها برای لیزر افرادی هستند که دارای موهای تیره و ضخیم به همراه پوستی روشن هستند.

چه انتظاراتی باید از نتایج جلسات لیزر کل بدن داشته باشیم؟

پس از اتمام لیزر، ممکن است پوست شما کمی درد داشته و ملتهب باشد. برای اینکار از کمپرس یخ بر روی ناحیه مورد نظر استفاده کنید. پس از مدت کوتاهی این مشکل برطرف شده و می توانید اثرات لیزر در رفع موهای زائد کل بدن را مشاهده کنید.

لیزر بدن در مرکز ما چگونه انجام می شود؟

ما ابتدا با شما مشورت می کنیم تا با نوع پوست و مشکلاتی که دارد آشنا شویم. نکته مهم این است که شما قبل از لیزر بدن نباید از روش هایی برای حذف موهای زائد انجام دهید که باعث کندن آن ها از ریشه می شود. از همین رو شما فقط می توانید با تیغ شیو کنید زیرا فولیکول های مو باید وجود داشته باشند تا نور لیزر را به خود جذب کنند.

قبل از انجام لیزر هم از کرم های بی حسی موضعی برای شما استفاده می کنیم تا در حین کار، احساس درد نداشته باشید. همچنین حتما باید از عینک های مخصوص استفاده کنید تا در حین کار آسیبی به چشمان شما وارد نشود.

در مرکز ما لیزر بدن چه مدت طول می کشد؟

در کلینیک لیزر گوهردشت با توجه به سطحی از پوست که می خواهید لیزر انجام دهیم، به زمان های مختلفی نیاز داریم. به عنوان مثال اگر بخواهید کل بدن تان را لیزر کنید به حدود ۴۵ تا ۶۰ دقیقه زمان نیاز است. در صورتی که می خواهید فقط قسمت هایی از بدن تان را لیزر کنید، زمان کمتری طول می کشد.

       کلینیک لیزر گوهردشت

ما برای چه قسمت هایی از بدن لیزر انجام می دهیم؟

اگر دوست دارید به صورت دائمی از دست موهای زائد خلاص شوید، بهترین و کم ضرر ترین روش حال حاضر، استفاده از لیزر است. ما در مرکز کلینیک لیزر گوهردشت برای قسمت های مختلفی از بدن شما خدمات لیزر ارائه می دهیم که عبارتند از موارد زیر:

لیزر دست

یکی از قسمت هایی از بدن که ما لیزر می کنیم دست ها هستند. خیلی از افراد بر روی دست هایشان موهای زیادی دارند. ضخامت موهای زائد این ناحیه، از دست تا آرنج بیشتر از قسمت بازوها می باشد به همین دلیل خیلی زودتر جواب می گیرند. البته نگران نباشید برای موهای نازک و کرکی هم با کمک دستگاه های مناسبی که داریم، می توانیم لیزر انجام دهیم.

لیزر پا

قسمت دیگری که ما لیزر می کنیم پاها هستند. پاها موهایی ضخیم و تیره دارند در نتیجه خیلی سریع نسبت به لیزر جواب می دهند.

لیزر زیر بغل

موهای زیر بغل ضخیم و تیره هستند و چون به صورت مداوم از تیغ و موم برای حذف آن ها استفاده کردید احتمالا رنگ این ناحیه تیره شده است. اما اصلا نگران نباشید. بعد از چند جلسه که موهای زائد این ناحیه از بین برود به مرور زمان تیرگی آن هم از بین خواهد رفت.

لیزر بیکینی

موهای بیکینی هم جزء موهای تیره و ضخیم هستند در نتیجه خیلی سریع به لیزر جواب می دهند. خیلی از افراد بعد از ۴ تا ۶ جلسه لیزر، شاهد حذف موهای زائد این ناحیه می شوند.

لیزر صورت

داشتن موهای زائد در بدن ناخوشایند است ولی خیلی در معرض دید نیست. اما موهای زائد صورت بسیار ناخوشایند است زیرا هم رنگ پوست را تیره می کند و هم از زیبایی صورت می کاهد و در معرض دید افراد است. با لیزر صورت در مرکز ما می توانید دوباره زیبایی و حس خوبی را تجربه کنید. البته نتیجه دادن این قسمت از بدن طولانی تر از سایر قسمت ها است به همین دلیل باید صبور باشید.

لیزر شکم و کمر

تعداد افراد کمی هستند که موهای شکم و کمر زیادی داشته باشند. با این حال اگر جزء این دسته از افراد هستید نگران نباشید زیرا در مرکز ما می توانید بدنی صاف و بدون موی زائد را تجربه کنید.

کلیک کنید

مراقبتهای بعد از لیزر موهای زائد کل بدن چیست؟

پس از لیزر  کل بدن دقت کنید تا چند روز در معرض نور آفتاب قرار نگیرید. همچنین استفاده از لوسیون های الکل دار بر روی پوست توصیه نمی شود. در صورت قرار گرفتن در زیر نور خورشید از کرم ضد آفتاب قوی استفاده کنید، عدم استفاده از کرم ضد آفتاب ممکن است باعث ایجاد لک و تیرگی بر روی پوست شود. در خصوص استحمام، تا دو روز بعد از لیزر بهتر است از وان آب گرم، سونا، جکوزی و استخر استفاده نکرده تا خطر حساسیت و التهاب پوست کاهش یابد.

 

دستگاه های مختلف لیزر بدن

برای لیزر بدن و حذف موهای زائد آن دستگاه های مختلفی در بازار وجود دارد. هر کدام از این دستگاه ها ویژگی های خاصی دارند و طول موج و شدت آن ها متفاوت است. یکی از سریع ترین و معروف ترین آن ها، دستگاه لیزر الکساندرایت نام دارد که در سراسر جهان محبوبیت زیادی دارد و در ایران هم طرفداران خود را دارد. دستگاه لیزر دایود هم در سراسر جهان از جمله ایران محبوبیت بالایی دارد. طول موج نور این دستگاه بیشتر از الکساندرایت می باشد و به عمق پوست نفوذ می کند. از دیگر دستگاه های لیزر می توان به روبی، IPL و … اشاره کرد.

کلینیک لیزر گوهردشت

در مرکز ما با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه لیزر، موهای زائد بدن شما حذف خواهد شد و زیبایی و طراوت به پوست شما هدیه می شود.

هزینه لیزر بدن چقدر است؟

در مرکز ما با توجه به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نواحی که نیاز به لیزر دارید و تعداد جلسات، هزینه لیزر بدن تعیین می شود. در نتیجه اگر می خواهید از هزینه دقیق لیزر بدن مطلع شوید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را به شما عزیزان ارائه دهند.

ویژگی های یک کلینیک زیبایی لیزر استاندارد برای لیزر موهای کل بدن

یک کلینیک زیبایی لیزر استاندارد مجهز به انواع دستگاه های پیشرفته به همراه خنک کننده های قوی (کولینگ) و متناسب برای انواع پوستها، استفاده از کادر درمان متخصص و مجرب و انجام خدمات مشاوره تخصصی حضوری قبل از لیزر است. کلینیک زیبایی لیزر گوهردشت با داشتن تجهیزات مدرن و انواع لیزرهای متناسب با پوست های مختلف به همراه پزشکان متخصص پوست و زیبایی، بهترین نتایج لیزر موهای زائد کل بدن را برای شما به همراه دارد.

برای تعیین نوبت کلیک کنید 09903908926