کلینیک زیبایی گوهردشت

تزریق آنزیم

خانه    تزریق آنزیم

شاید شما هم جزء افرادی باشید که از فرم بینی تان رضایت ندارید و از عمل جراحی هم می ترسید و می خواهید با کم ترین ریسک، بینی زیبایی داشته باشید. یا آن که قبلا برای اصلاح فرم لب هایتان ژل تزریق کرده اید و اکنون از حالت آن رضایت ندارید و می خواهید هر چه سریع تر آن را به حالت طبیعی برگردانید. نگران نباشید راه جدیدی برای پاسخ به این دو خواسته شما وجود دارد که تزریق آنزیم نام دارد و در کلینیک لیزر گوهردشت انجام می شود.

        

کوچک کردن بینی با تزریق آنزیم در کلینیک لیزر گوهردشت

بینی نقطه مرکزی صورت است و زیبایی آن تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی کل صورت دارد. اگر از بینی خود رضایت ندارید احتمالا به جراحی فکر کرده اید اما همه می دانیم جراحی بینی تا چه میزان خطر و ریسک دارد. علاوه بر این، هزینه های آن هم بسیار زیاد است و به دوره نقاهت طولانی نیاز دارد. در کلینیک لیزر گوهردشت یک روش جایگزین، کم خطر، کم هزینه و با دوره نقاهت کوتاه مدت برای این مشکل شما ارائه می شود و آن تزریق آنزیم به بینی شماست.

 

تزریق آنزیم به بینی چگونه انجام می شود؟

در کلینیک لیزر گوهردشت از آنزیم هیالاز برای کوچک کردن و اصلاح فرم بینی شما استفاده می شود. در این روش ممکن است متخصص ما تشخیص دهد که از ماده دیگری به نام آپاتیت کلسیم نیز باید استفاده کند. این که بینی شما به چند جلسه درمان نیاز دارد، به تشخیص متخصص ما است اما به طور معمول حدود ۱ تا ۶ جلسه برای این کار ممکن است زمان ببرد و در افراد مختلف این زمان می تواند متغیر باشد. در کلینیک ما در جلسه مشاوره ای که برایتان در نظر گرفته ایم تعداد جلساتی که شما نیاز دارید و مدت زمان فاصله بین آن ها را برای شما تعیین خواهیم کرد.

 

در جلسه تزریق آنزیم، متخصص ما ابتدا بینی شما را بررسی می کند، سپس ناحیه ای که قرار است تزریق انجام بشود با مواد مناسب، استریل و ضدعفونی می شود، بعد از آن، تزریق آنزیم به بینی انجام می شود. برای آن که درد احساس نکنید متخصص ما از کرم ها و داروهای بی حسی موضعی برای شما استفاده می کند. همانطور که دیدید خیلی راحت و سریع تزریق آنزیم به بینی شما انجام می شود.

 

تزریق آنزیم به بینی برای چه افرادی مناسب است؟

از آن جایی که در کلینیک ما روش تزریق آنزیم به بینی به راحتی و با صرف کم ترین هزینه انجام می شود، روز به روز به تعداد افرادی که به سمت این روش روی می آورند بیشتر می شود. اگر شما جزء افراد زیر هستید می توانید به جای جراحی بینی، روش تزریق آنزیم را امتحان کنید:

 

  • در صورتی که بینی بزرگی دارید و می خواهید سایز آن را کوچک تر کنید.
  • روی بینی خود برآمدگی دارید.
  • می خواهید نوک بینی را بالا بیاورید.
  • بینی شما تقارن ندارد و می خواهید این مشکل را برطرف کنید.
  • سایز حلقه های بینی شما زیاد است و می خواهید آن را کاهش دهید.

 

در صورتی که یکی از مشکلات بالا را دارید، می توانید با مراجعه به کلینیک لیزر گوهردشت، تزریق آنزیم به بینی را امتحان کرده و نتیجه رضایت بخش آن را مشاهده کنید.

 

تزریق آنزیم به بینی تا چه مدت ماندگاری دارد؟

طبق تجاربی که تاکنون به دست آورده ایم، روش تزریق آنزیم به بینی تا چند سال می تواند ماندگاری داشته باشد و به طور معمولی از ۲ تا ۵ سال می تواند ماندگار باشد. ولی با تغییر شرایط بدنی فرد مانند بارداری و چاقی زیاد، ماندگاری این روش کاهش می یابد. در این صورت باز هم جای نگرانی نیست و می توانید با مراجعه دوباره به کلینیک ما، تزریق آنزیم را انجام دهید.

 

مراقبت های مهم بعد از تزریق آنزیم به بینی

بعد از آن که تحت نظر متخصصین ما تزریق آنزیم را انجام دادید باید به یک سری اقدامات مهم توجه داشته باشید.

  • تا چند روز بعد از تزریق آنزیم، به بینی خود دست نزنید.
  • تا یک روز بعد از تزریق آنزیم از شستن صورت تان خودداری کنید.
  • برای مدت مشخصی که متخصص ما تعیین می کند، باید از چسب بینی استفاده کنید.
  • باید جلسات تعیین شده را به صورت منظم شرکت کنید.

 

تخلیه ژل لب با تزریق آنزیم در کلینیک لیزر گوهردشت

گاهی اوقات ممکن است افراد از تزریقی که برای ژل لب خود انجام داده اند راضی نباشند. فرم آن و میزان حجمی که اتفاق افتاده است را دوست نداشته باشند. اگر شما هم این شرایط را تجربه کرده اید، نگران نباشید. نیازی نیست ماه ها صبر کنید تا لب تان به حالت طبیعی خود برگردد. ما در کلینیک لیزر گوهردشت به شما کمک می کنیم تا با روش جدید تزریق آنزیم، ژل لب تان را تخلیه کنید.

 

تخلیه ژل لب با تزریق آنزیم چگونه انجام می شود؟

اگر می خواهید ژل لب تان را تخلیه کنید می توانید در مدت زمان کم و با در دسترس خیلی کم، از روش تزریق آنزیم استفاده کنید. این روش برای همه نوع ژل حجم دهنده جواب نمی دهد و بیشتر برای مواردی استفاده می شود که از پر کننده ها و ژل های هیالورونیک اسید (HA) استفاده شده است، نتیجه خواهد داد. اکنون که تصمیم به این کار گرفتید شما را با مراحل این کار آشنا می کنیم.

 

برای تخلیه ژل لب، متخصص ما آنزیم هیلاز یا هیالورونیداز را در نزدیکی فیلر یا ژل، تزریق می کند. این آنزیم به شکل رقیق تر به صورت طبیعی در بدن وجود دارد. وقتی ما این آنزیم را در محل مناسب تزریق می کنیم، ژل شروع به تجزیه می کند و روندی که قرار است برای انحلال در چند ماه طی کند را با سرعت بیشتری پی می گیرد. البته با کمک این آنزیم می توانید پر کننده های گونه، زیر چشم و بقیه نواحی را در صورتی که HA باشند هم تخلیه کنید.

 

چه مدت بعد از تزریق آنزیم، تخلیه ژل لب اتفاق می افتد؟

هیالورونیداز به سرعت در ناحیه تزریق شده تاثیر می گذارد. اما مدت این تاثیرگذاری در همه افراد یکسان نیست. مارک های مختلفی که برای پرکننده های HA وجود دارد تاثیرات متفاوتی دارند. با این حال برخی از افراد فقط چند روز بعد از تزریق آنزیم شاهد تاثیرات آن خواهند بود.

 

 

در تزریق آنزیم به نکته زیر توجه کنید.

ممکن است برخی از تبلیغات اینترنتی را دیده باشید که به شما پیشنهاد می کند با خرید این ماده، خودتان در منزل تزریق آنزیم را انجام دهید در صورتی که این کار کاملا خطرناک است. در صورتی که هیچ تخصصی در این زمینه ندارید هرگز در منزل این کار را انجام ندهید زیرا در این صورت احتمال بروز عفونت، آسیب به عروق و عصب ها وجود دارد. پس با مراجعه به مراکز معتبر از جمله کلینیک لیزر گوهردشت، با خیال راحت و با اطمینان کامل، این روش جدید را انجام دهید.

 

کلینیک لیزر گوهردشت آماده ارائه تمامی خدمات در زمینه تزریق آنزیم برای کوچک کردن بینی و یا تخلیه ژل های پرکننده، به شما عزیزان است. ما با تخصص و تجربه ای که داریم سعی می کنیم رضایت و اعتماد شما عزیزان را جلب نماییم. در صورت تمایل، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و اطلاعات دقیق تر را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

برای تعیین نوبت کلیک کنید 09903908926