کلینیک زیبایی گوهردشت

بوتاکس

خانه    بوتاکس

بوتاکس

همه دوست دارند پوستی زیبا و جوان داشته باشند ولی به مرور زمان و با افزایش سن چین و چروک ها یکی یکی پدیدار می شوند. اما نگران نباشید با تکنیک های زیبایی مانند بوتاکس که در کلینیک لیزر گوهردشت انجام می شود می توانیم زیبایی را دوباره به چهره شما برگردانیم و اعتماد به نفس شما را افزایش دهیم و حس خوب جوانی را دوباره در شما ایجاد نماییم.    

بوتاکس چیست؟

بوتاکس ترکیبی از سمی به نام بوتولینوم است. احتمالا شما نیز وقتی نام سم را شنیدید نگران شدید اما اصلا جای نگرانی نیست. زیرا امروزه از این ماده علاوه بر جنبه های زیبایی در درمان برخی از بیماری ها مانند میگرن هم استفاده می شود. ما با استفاده از این ماده مفید و کاربردی و تزریق آن به قسمت های مورد نیاز در صورت و بدن شما، سعی می کنیم چین و چروک های آن را از بین ببریم و پوستی تقریبا صاف را برای شما ایجاد نماییم.    

چرا به بوتاکس نیاز پیدا می کنیم؟

ما در حالت های مختلف و با احساس های متنوعی که داریم عضلات صورت مان را تغییر می دهیم. در زمان عصبانیت اخم می کنیم و چین و چروک زیادی در پیشانی خود ایجاد می کنیم. زمانی که می خندیم کنار لب ها و چشم هایمان چروک می افتد و در خیلی از مواقع دیگر هم عضلات مختلف صورت را به کار گرفته و باعث ایجاد چروک هایی در آن ها می شویم. در ابتدای جوانی خیلی متوجه چروک های ریز نمی شویم اما به مرور زمان و هر چقدر سن افزایش می یابد خطوط ریزی به نام خطوط عروسکی، پنجه کلاغی و … در صورت پدیدار می شود. در این زمان است که شما نگران زیبایی از دست رفته خود می شوید. اما نگران نباشید تمام تلاش ما در کلینیک لیزر گوهردشت برای کمک به شما عزیزان است به همین دلیل با مراجعه به ما می توانید دوباره پوستی بدون چین و چروک داشته باشید.    

چگونه با بوتاکس چروک ها را از بین می بریم؟

زمانی که عضلات صورت درگیر می شوند حالت انقباض در آن ها ایجاد می شود. با افزایش سن عضلات در همین حالت انقباض می مانند و کمتر به حالت اولیه خود بر می گردند. ما در کلینیک لیزر گوهردشت با تزریق بوتاکس به عضلات و نواحی انتخاب شده سعی می کنیم انقباض آن ها را کنترل کنیم و میزان آن را کاهش می دهیم تا دیگر شاهد چین و چروک در آن نواحی نباشید.    

چگونه تزریق بوتاکس را انجام می دهیم؟

ما در کلینیک لیزر گوهردشت تزریق بوتاکس را به سادگی و خیلی سریع انجام می دهیم و این کار فقط چند دقیقه طول می کشد. به طور معمول نیازی به بی حسی نیست اما برای آن که شما عزیزان دردی احساس نکنید بی حسی انجام می شود تا تجربه خوشایندی از تزریق بوتاکس به دست آورید. متخصص ما ابتدا با مشاهده صورت شما و نواحی مورد نظر، عضلات را بررسی کرده و با یک سوزن ریز بوتاکس را به عضلات مشخصی تزریق می کند. البته قبل از تزریق قسمت های مورد نظر باید کاملا استریل و بدون مواد آرایشی باشند.    

بوتاکس تا چه مدت ماندگاری دارد؟

به طور معمول بوتاکس ۳ تا ۶ ماه ماندگاری دارد اما باز هم بستگی به شرایط هر فرد دارد و این میزان برای هر کسی می تواند متفاوت باشد. سن فرد، ناحیه تزریق، عمق و میزان چین چروک ها در ماندگاری بوتاکس تاثیر مستقیم دارد. زمانی که این مدت سپری شود به مرور زمان چین و چروک ها دوباره ظاهر می شوند و نیاز به تزریق دوباره ایجاد می شود. توجه داشته باشید که با انتخاب یک مرکز عالی برای تزریق بوتاکس می توانید ماندگاری آن را بالا ببرید. مجموعه ما با وجود متخصصینی که دارد و با استفاده از مواد با کیفیت در ماندگاری و دوام اثرات بوتاکس به شما کمک می کند. البته برای مشخص کردن دقیق فواصل بین تزریق بوتاکس بهتر است از پزشک متخصص مشورت بگیرید.    

قبل از تزریق بوتاکس چه اقداماتی باید انجام دهید؟

اکنون که مرکز ما یعنی کلینیک لیزر گوهردشت را برای تزریق بوتاکس انتخاب کردید باید نکات مهمی را در رابطه با اقدامات قبل از تزریق بوتاکس به شما ارائه دهیم. با رعایت دقیق این نکات می توانید ماندگاری بوتاکس را بالا ببرید و از برخی عوارض آن جلوگیری نمایید.    
  • یک هفته قبل از تزریق بوتاکس از مصرف دخانیات و نوشیدنی های الکلی بپرهیزید زیرا این مواد باعث ایجاد تورم و کبودی در پوست شما بعد از تزریق بوتاکس می شوند.
  • حدود یک تا دو هفته قبل از تزریق بوتاکس تحت نظر پزشک متخصص از مصرف برخی داروها مانند آسپرین خودداری کنید زیرا باعث رقیق شدن خون می شوند و در هنگام تزریق و یا بعد از آن احتمال خون ریزی را بالا می برند.
 
  • بهتر است قبل از تزریق بوتاکس از مصرف داروهای ضد التهاب نیز تحت نظر پزشک متخصص خودداری کنید تا کمتر شاهد کبودی باشید و در زمان کمتری این مشکلات برطرف شوند.
  با تزریق بوتاکس در مرکز ما و رعایت این اقدامات مهم می توانید پوستی زیبا و جوان را دوباره تجربه کنید.    

بعد از تزریق بوتاکس چه کار کنیم؟

بعد از آن که در مرکز ما بوتاکس تزریق کردید متخصصین ما مشورت هایی را برای بعد از تزریق به شما ارائه می دهند که جلوی برخی از عوارض احتمالی آن گرفته شود. از جمله اقدامات بعد از تزریق بوتاکس می توان به موارد زیر اشاره کرد:  
  • بعد از تزریق بوتاکس بهتر است از کیسه یخ که در پوشش گاز استریل قرار دارد، استفاده کنید تا در قسمت های تزریق شده، کبودی ایجاد نشود.
 
  • در صورتی که در صورت خود تزریق بوتاکس داشته اید، بهتر است ۵ تا ۸ ساعت از دراز کشیدن و خوابیدن خودداری کنید.
 
  • تا یک روز بعد از تزریق بوتاکس به حمام نروید. از اعمال هر گونه فشار بر روی نواحی تزریق شده جدا خودداری نمایید.
 
  • تا حدود یک هفته بعد از تزریق، از کارهای سنگین مانند ورزش های سنگین بپرهیزید ولی ورزش های آرام مانند پیاده روی آهسته دو روز بعد از تزریق مشکلی ندارد.
 
  • تا چند روز بعد از تزریق هم از مصرف الکل و دخانیات خودداری کنید.
 
  • در صورتی که می خواهید در نواحی تزریق بوتاکس، کارهای زیبایی دیگر مانند تزریق فیلر و ژل انجام دهید حتما قبل از اقدام با پزشک متخصص مشورت نمایید.
  کلینیک لیزر گوهردشت با کادری مجرب و متخصص سعی می کند با بهترین و با کیفیت ترین مواد اقدامات زیبایی مورد نیاز شما را انجام دهد زیرا زیبایی و جوانسازی پوست شما تخصص ما است.  
برای تعیین نوبت کلیک کنید 09903908926